Code’n’Coffee #18 Backend

25-го вересня пройшла чергова зустріч Code’n’Coffee #18, на якій були присутні backend-розробники та всі, хто бажав почути та побачити виступи трьох досвідчених доповідачів. Під час доповідей були підняті важливі питання роботи з Enterprise-проектами та їх об’єднанням, швидкого розгортання та використання додатків Symfony2 за допомогою Ansible, принципи та особливості роботи з базами даних MySQL.

Культура роботи над складними задачами на прикладі написання скриптів злиття баз даних (PHP)

Першим виступав Володимир Дубина, доповідач з Чернігова, який вже вдруге до нас приїздить. Маючи великий досвід роботи, Володимир займається великими Enterprise-проектами та складними системами. Було багато теорії та декілька прикладів, особливо цікавими мені були відповіді Володимира на питання.

Deploy додатків Symfony2 з допомогою Ansible

Другим демонстрував свою доповідь Ігор Мухін, розробник, який обожнює OpenSource та все, що з цим пов’язане. Доповідь була дуже цікавою, з наочними прикладами та практичним виконанням, що суттєво допомогло у сприйнятті матеріалу.

Особливості роботи з MySQL

Третім провів свій виступ Вадим Гуменний. Його доповідь про особливості та підводні камені у використані бази даних MySQL оживила всіх слухачів та наочно продемонструвала, якою важливою є проблема проектування структури бази даних та дотримання гарних практик при їх створенні. Важливою частиною доповіді також стали холіварні питання, які додали особливого колориту виступу Вадима.

About author

Back End Developer
Oleg has started as a studio intern and now he is successfully working as a back-end developer constantly improving his skills.