Code’n’Coffee #22 Java

31-го березня Km C’n’C гостинно приймав IT-спільноту Хмельницького на черговий тематичний івент. Цього разу щасливчиками стали Java-розробники, які мали можливість отримати корисні знання від доповідачів із Києва.

Discovering Lambdas in Java 8

Олександра Дмитренко ознайомила слухачів з перевагами функціонального програмування, яке стало можливе з виходом Java 8. Вона на прикладах показала переваги та недоліки лямд, стрімів і функціональних інтерфейсів, які тепер доступні Java-розробникам. Я думаю, що після цієї доповіді консервативні девелопери, які ще вагались, чи варто використовувати нові можливості функціонального програмування на Java, змінять свою думку і будуть слідувати тренду.

Java — порушуючи кордони

Після невеликого кава-брейку почалась дуже цінна доповідь, в якій Руслан Шевченко розповів про підходи, які використовуються в Java для написання низьколатентних додатків, у яких час реакції на подію має становити декілька десятків мікросекунд. Ми також дізналися про можливості JNI як технології, яка дозволяє використовувати нативний код при написанні Java-додатків.

Загалом, вечір видався насиченим корисною інформацією, а невимушений і неформальний стиль подачі від спікерів допоміг слухачам засвоїти її і отримати задоволення від події.

About author

Android Developer
Anton used to work in studio game dev team and currently he is developing apps for Android. He is meticulous, enjoys implementing solutions that speed up the development and improve code quality. Uses Java, DataBinding, Retrofit 2.0 and Realm.