Code’n’Coffee #22 Java

Code’n’Coffee #22 Java

31-го березня Km C’n’C гостинно приймав IT-спільноту Хмельницького на черговий тематичний івент. Цього разу щасливчиками стали Java-розробники, які мали можливість отримати корисні знання від доповідачів із Києва.

Discovering Lambdas in Java 8

Олександра Дмитренко ознайомила слухачів з перевагами функціонального програмування, яке стало можливе з виходом Java 8. Вона на прикладах показала переваги та недоліки лямд, стрімів і функціональних інтерфейсів, які тепер доступні Java-розробникам. Я думаю, що після цієї доповіді консервативні девелопери, які ще вагались, чи варто використовувати нові можливості функціонального програмування на Java, змінять свою думку і будуть слідувати тренду.

Java — порушуючи кордони

Після невеликого кава-брейку почалась дуже цінна доповідь, в якій Руслан Шевченко розповів про підходи, які використовуються в Java для написання низьколатентних додатків, у яких час реакції на подію має становити декілька десятків мікросекунд. Ми також дізналися про можливості JNI як технології, яка дозволяє використовувати нативний код при написанні Java-додатків.

Загалом, вечір видався насиченим корисною інформацією, а невимушений і неформальний стиль подачі від спікерів допоміг слухачам засвоїти її і отримати задоволення від події.