«Останній Блокпост» тепер у Google Play і App Store!

Останній Блокпост тепер у Google Play і App Store!

Раді повідомити вам, що від сьогодні наша гра «Останній Блокпост» (The Last Outpost) доступна в Google Play і App Store. Що це за гра і чому вам слід звернути на неї увагу?

Взагалі сама ідея подібної тематики була у нас давно, і ми навіть створили тематичний мод до Galaxy Recon (його досить просто увімкнути - просто змініть мову девайсу на українську і запускайте цю стрілялку), але хотілося все-таки зробити окрему гру.

Створюючи «Останній Блокпост», ми надихалися, у тому числі, популярною грою про крокодилів і болото. У процесі розробки нам довелося вирішувати багато практичних питань, як от балансування зброї та сили босів. Також у цій грі ми застосовували не об’єктно-орієнтований підхід, а спробували реалізувати компоненту систему, яка використовується в Unity.

Останній блокпост — зброя

Щодо персонажів, то якщо раніше наш художник малював та анімував їх у редакторі для 2d графіки, то спеціально для гри «Останній Блокпост» він створив їх в 3d-редакторі та зробив анімацію. Завдяки цьому вдалося отримати моделі вищої якості й візуально гра приваблює погляд.

Останній блокпост — геймплей

Завантаж «Останній блокпост» просто зараз і дізнайся, на що ти здатен!

«Останній блокпост» на Google Play

«Останній блокпост» на App Store