Code’n’Coffee #27 Front-end

Code’n’Coffee #27 Front-end

24 березня в офісі студії stfalcon.com відбулася довгоочікувана подія — Code’n’Coffee по front-end. Вона зібрала багато поціновувачів напрямку web-розробки. Це були 3 мегацікаві доповіді від справжніх професіоналів.

CSS по БЕМ

Першим виступав Хомяк Руслан, front-end розробник компанії stfalcon. Він поділився власним досвідом роботи з технологією БЕМ (Блок, Елемент, Модифікатор). Руслан розповів про історію, причини виникнення даної методології та про переваги її використання, а також показав все на реальних прикладах.

Перевірка і оптимізація верстки

Другим доповідачем був Юрій Артюх, СЕО Codedriver. Професійний і харизматичний Юрій вважає себе лінивим розробником :). «А кому, як не лінивим розповідати про оптимізацію? :)» Юрій розповів про корисні інструменти, які дозволяють йому та його команді оптимізовувати велику кількість рутинної роботи. Це в свою чергу дозволяє економити час та гроші клієнта. Матеріал був дійсно корисним і цікавим, до того ж був приправлений відмінним професійним гумором.

Збираю на Brunch і чудово себе почуваю

Останнім спікером був Денис Довгань, opensource-розробник у HellYeah. Він розповідав про досить цікавий і простий збірник фронтенду Brunch, розробкою якого він і його компанія активно займаються. Денис поділився, коли слід використовувати Brunch, говорив про його простоту та переваги над аналогами. На завершення він показав кілька прикладів і похвалився великими компаніями, які використовують цю технологію.

Ось таким насиченим та надихаючим видався 27-й Code’n’Coffee.

Приходьте на наступні івенти!