Km Code'n'Coffee #3 очима учасника

Km Code'n'Coffee #3 очима учасника

Привіт усім. Наша студія провела чергову міні-конференцію Km Code'n'Coffee #3 для айтішників з міста Хмельницького. Цього разу все відбувалось в нашому новому офісі, де є вдосталь місця для проведення подібних заходів. Людей прийшло близько півсотні. Серед запрошених був і мій знайомий Роман Рудавський, який вперше потрапив на наш івент. Роману все дуже сподобалось, і він з власної ініціативи написав огляд про конференцію. Це, звісно, дуже приємно, коли учасники висловлюють своє задоволення у такий спосіб. Тому вперше в нашому блозі огляд буде не від нас, як організаторів, а від учасника.

Враження Романа про Km Code'n'Coffee #3:

«Сьогодні по запрошенню старого друга Артема вперше відвідав дуже цікавий івент під кодовою назвою Code'n'Coffee, який вже втретє відбувається у нашому місті. І хочу поділитися своїми враженнями, як то кажуть, «по гарячим слідам».

Діставшись до місця призначення і пристібнувши свій двухколісний транспорт на парковці внизу, піднявся на 5-й поверх у новенький офіс організатора івенту — компанії stfalcon.com. Всередині вже було досить людно, багато цікавого народу спілкувались між собою, очікуючи початку конференції. Несподівано посеред натовпу айтішніків я зустрів ще одного свого знайомого, Юрія, і ми, користуючись нагодою, попросили Артема зробити нам екскурсію по офісу. Артем не відмовив і провів нас по усіх визначних місцях. Просторе приміщення з приємним інтер’єром, м’яко кажучи, шокувало нас обох своїми розмірами. Як сказав Юрій, «сюди можна було б запихнути 500 китайців», і він не збрехав, можливо, навіть більше!

Km Code'n'Coffee #3 очима учасника

Тим часом усіх запросили до великої зали, де вже зручно вмостилась більшість відвідувачів і ось-ось повинна була початись перша доповідь. Її тема була присвячена розробці гри для мобільних пристроїв на базі Android з загадковою назвою Galaxy Recon. Як виявилось, за цією загадковою назвою ховається дуже цікава розробка зомбі-шутера — власного продукту компанії stfalcon.com. Доповідь виявилась цікавою і веселою, та супроводжувалась жартами зі сторони менеджера проекту. Особисто мене ця доповідь приємно вразила, ніколи б не подумав, що в нашому місті є люди, які займається розробкою ігор, та ще й на такому високому рівні.

Після показу відео з геймплеєм публіка жваво задавала питання і цікавилась подробицями. Згодом ведучим івента була офіційно оголошена перерва із закликом «Drink coffee! Eat cookies! Play games! Have fun!» Слова, звісно, були трошки інші, але суть саме така! Цей чудовий заклик до дії веселий ведучий проголошував щоразу після закінчення кожної доповіді (яких, до речі, попереду було ще дві). Приємна та дружня атмосфера панувала усередині офісу — що-що, а веселитись ці хлопці вміють! Скаладалось таке враження, що всі розважаються і всім навколо весело.

Хтось зависав на симуляторі «Гітар хіроу», лабаючи хіти на гітарі та барабанах, на другому великому екрані розважалися, рубаючи в «Мортал комбат» та kinect-sports на х-боксі, інші відпочивали на кухні, спілкуючись, попиваючи чай-каву і ласуючи печивом та шоколадом. Незабаром розпочалася друга доповідь, яка була присвячена практиці застосування відкритого інструментарія Vagrant у розробці PHP-проектів. Доповідь була цікавою та змістовною, і особисто для мене розкрила всі плюси і мінуси даної тулзи. Цьому дуже посприяли розповіді інших девелоперів, які вже тривалий час застосовують її на практиці, і протягом доповіді поділились досвідом розкривши цю тему дуже детально.

Km Code'n'Coffee #3 очима учасника

Одним із таких девелоперів був Володимир Дубина, запрошений гість із Чернігова, який виступав із завершальною доповіддю, присвяченою незвичайній темі «Ентерпрайз проекти з бюджетом понад мільйон доларів»! Не кожного дня почуєш таку детальну цікаву розповідь, із подробицями та нюансами роботи з ентерпрайз проектами, які нам розповів пан Володимир із власного досвіду тім-ліда. Усі із зацікавленням слухали і задавали питання, а приємною фінальною нотою доповіді став смішний уривок з радянського фільму про «Порожняк» =). Вдячні слухачі, як і в попередні рази, подякували доповідачу хвилею оплесків.

У гарній компанії час біжить непомітно, і 4 години часу пролетіли, як одна мить, годинник показував початок 23-ї години, і за вікном вже було темно. Попрощавшись із друзями та новими знайомими, я в пречудовому настрої крутив педалі у напрямку домівки, а в голові крутились думки, що давненько я не проводив час так цікаво і весело. Респект організаторам! З нетерпінням чекаю наступного івенту Code'n'Coffee».

Що ще можна додати до цього огляду. Мабуть те, що ми чекаємо не тільки ваших схвальних відгуків, але і вашої критики. Тому що хочемо зробити такі події якіснішими та цікавішими.

Ось презентації доповідей, що були на івенті:

Як завжди, запрошуємо всіх бажаючих на наші наступні івенти. Надсилайте нам теми, на які цікаво було б почути доповіді. Також надсилайте те, про що Ви можете розповісти. До зустрічі на Km Code'n'Coffee #4!