Всі відео з конференції Code'n'Coffee 13: доповіді про Docker, Gradle і Big Data

Маємо відео з Code'n'Coffee #13

Черговий вечір, присвячений ідеї розвитку ІТ-індуcтрії та підтримки ІТ-community, відбувся 26 березня. Підводячи підсумки вже 13-го за рахунком Code`n`Coffee, висловлюємо вдячність всім за сприяння цій ініціативі. Завдяки вам традиція існує вже більше двох років.

Цього разу ми приймали відразу трьох практиків та справжніх знавців своєї справи.

Вечір розпочав молодий та енергійний, але досвідчений розробник, Михайло Боднарчук. Він розповів про Docker для запуску паралельних тестів, що є досить актуальним для розробників.

Наступний гість — професійний спікер Сергій Моренець — підкорив аудиторію впевненістю, яка буває лише у спеціалістів з багаторічним стажем. Сергій виступав з пізнавальною доповіддю про Gradle, інформаційну цінність якої важко переоцінити.

Завершував івент Роман Нікітченко — професіонал з більш ніж 20-річним досвідом роботи та один із провідних архітекторів Big Data в Україні. Довгоочікуваній та унікальній доповіді Романа «Big data & frameworks: no book for you anymore» вдалось навіть зібрати окрему групу фанів.

Дякуємо нашим гостям за підтримку такого виняткового формату заходу в Хмельницькому та всім учасникам за насправді дружню та теплу атмосферу. Неймовірно приємно чути схвальні відгуки про захід — це найліпший поштовх та мотивація для роботи над покращенням івенту.

До зустрічі на наступному Code'n'Coffee#14!