Code’n’Coffee #18 PHP

 Code’n’Coffee #18 Backend

25-го вересня пройшла чергова зустріч Code’n’Coffee #18, на якій були присутні backend-розробники та всі, хто бажав почути та побачити виступи трьох досвідчених доповідачів. Під час доповідей були підняті важливі питання роботи з Enterprise-проектами та їх об’єднанням, швидкого розгортання та використання додатків Symfony2 за допомогою Ansible, принципи та особливості роботи з базами даних MySQL.

Культура роботи над складними задачами на прикладі написання скриптів злиття баз даних (PHP)

Першим виступав Володимир Дубина, доповідач з Чернігова, який вже вдруге до нас приїздить. Маючи великий досвід роботи, Володимир займається великими Enterprise-проектами та складними системами. Було багато теорії та декілька прикладів, особливо цікавими мені були відповіді Володимира на питання.

Deploy додатків Symfony2 з допомогою Ansible

Другим демонстрував свою доповідь Ігор Мухін, розробник, який обожнює OpenSource та все, що з цим пов’язане. Доповідь була дуже цікавою, з наочними прикладами та практичним виконанням, що суттєво допомогло у сприйнятті матеріалу.

Особливості роботи з MySQL

Третім провів свій виступ Вадим Гуменний. Його доповідь про особливості та підводні камені у використані бази даних MySQL оживила всіх слухачів та наочно продемонструвала, якою важливою є проблема проектування структури бази даних та дотримання гарних практик при їх створенні. Важливою частиною доповіді також стали холіварні питання, які додали особливого колориту виступу Вадима.