Як пройшов #M/PR від Forge Events

Як пройшов #M/PR від Forge Events

4-го червня за інформаційної підтримки компанії stfalcon.com у Львові відбувся Форум #M/PR. Організатори підготували три потоки — Маркетинг, PR та Event з цілком багатообіцяючою програмою. Окремий потік Event для івентщиків — таке просто неможливо пропустити. От я і не пропустила :)

Рада поділитись враженнями від отриманої інформації та доповідачів.

Ярослав Максимович на Форумі M/PR

Ярослав Максимович, CEO 2Event

Ярослав описав шлях створення платформи для бізнес-івентів 2Event від ідеї і до запуску. Сервіс зосереджується на тому, щоб спростити поїздки, зробити дорогу зручнішою, цікавішою та дешевшою.

Степан Веселовський на Форумі M/PR

Степан Веселовський, голова оргкомітету Lviv IT Arena

Надихає сміливість засновників Lviv IT Arena, адже це захід іншого рівня, цінової політики та масштабу. Подолати всі «ні» та досягти успіху — це величезний обсяг роботи, який не став перешкодою для талановитої команди.

Степан відверто поділився помилками, які спіткали організаторів на шляху до створення такої масштабної конференції. Та аналіз недоліків лише допоміг проекту, адже за версією DOU Lviv IT Arena стала найкращою ІТ-подією 2015 року. Це був просто захоплюючий виступ.

Євгенія Клепа на Форумі M/PR

Євгенія Клепа, Сo-founder & CMO Spread

Євгенія розповіла про власний досвід управління командою з організації івентів-тисячників. Висвітлила такі важливі моменти як розподілення обов’язків в команді, її мотивація та коли все ж варто прийняти рішення попрощатись з працівником.

Катерина Успенська на Форумі M/PR

Катерина Успенська, маркетолог Global Development, BTL-спеціаліст

Катерина підняла цікаву тему особливостей івентів у Західній Україні. Наголосила на цікавих способах тримати аудиторію, доповідачів, партнерів та підрядників в курсі того, що ви їх любите та цінуєте.

Сем Мамедо на Форумі M/PR

Сем Мамедов, Rockstar Project CEO, екс-керівник напрямку event-сервісів в рамках «Сочі-2014»

Сем розповів про досвід у підготовці заходу з відвідуваністю понад мільйон людей — Олімпійських ігор 2014 року, які пройшли у Сочі. Як справлявся оргкомітет з комунікаціями між відповідальними за різні сфери, врахуванням абсолютно всіх ризиків та деталей… ну, крім того, що кільце не відкрилось :)

Марія Письменна на Форумі M/PR

Марія Письменна, Event&Marketing manager компанії InternetDevels

Марія поділилась ефективними методами зробити участь, партнерство та спікерство максимально корисними для компанії. Згадала про організацію івентів як рекламу, спосіб прийняття важливих рекрутингових рішень і можливість встановити теплі зв’язки та знайти нових замовників для аутсорсингової компанії.

А ще доповідач подарувала всім учасникам ось такі чудові чашки від InternetDevels:

Чашки від InternetDevels на Форумі M/PR

Ольга Саніна

Не так давно Ольга займала посаду завідувача кафедри у НУ «Львівська політехніка». За час роботи в університеті перед нею неодноразово поставали задачі з організації великих освітніх заходів з бюджетом рівно у 0 гривень. Порятунком у таких випадках була взаємодія освіти з бізнесом, що приносило користь обом сторонам.

Величезна подяка Forge events за чудовий проект — Форум #M/PR! Спасибі оргкомітету заходу за відмінну підготовку, якісну програму та найкращі спогади.