Відгук на конференцію з маркетингу MarketLab 2016

Відгук на конференцію з маркетингу MarketLab 2016

На днях спеціально шукала івент з маркетингу та комунікацій, адже натхнення треба «подпитывать». Надчудово мати бажання і можливість відвідувати подібні заходи. Тому довго не роздумуючи, вирушила в столицю за новими знаннями і враженнями на MarketLab 2016 :)

Хто рано встає, тому перші ряди на конфі:

PR-менеджер stfalcon.com на конференції MarketLab 2016

Організація заходу на достойному рівні: актуальна адженда і все «по часиках», смаколики і жива інструментальна музика під час перерви, позитивний ведучий і відбірні спікери.

Дуже порадувало зручне місце розташування: конференц-зал «Інком» біля ст. м. «Шулявська».

Конференція MarketLab 2016 у Інком

Вже скільки впевнююся, що маркетинг — це не окрема галузь чи спеціальність, це стиль роботи і, звісно, розуміння законів розвитку модернового суспільства. Будь-яка наша діяльність зав’язана на теорії і практиці маркетингу.

Головна тематика MarketLab2016 — розвиток бренду та тренди маркетингу. Спікери розповідали, як створити упізнаваний і популярний продукт на власних прикладах.

Тези, в яких своя правда:

  • «Кажи собі дякую за все, що завершуєш до кінця», — Катя Бойко.
  • «Не ресурсы определяют победишь ли ты, нестандартное мышление поможет тебе достичь желаемых результатов», — Андрей Длигач.
  • «Если вы рассказали о своей идее человеку и он вам в ответ не покрутил пальцем у виска — ваша идея обречена на провал».
  • «В тяжку хвилину берись за відро першим. Лідер — це відповідальність», — Володимир Воронов.

Мысли масштабом планеты — радять спікери MarketLab 2016

Харизматичний спікер Владлен Сисун поділився золотими правилами фінансового маркетингу: «Какое у Вас финансовое образование?» — «Бабушка-еврейка». — «Замечательно! Мы Вас берем».

«Don’t think B or not 2B, just B2B!», — Ірина Бегма чітко пояснила принципи роботи маркетолога в сегментах B2B і B2С.

На MarketLab2016 були присутні два іноземні спікери, які розповідали про принципи західного маркетингу. Мене дуже вразила доповідь Ніколаоса Дімітріадіса «Selling to the brain»: «Brand is relationship with me and products».

Такого роду заходи дуже добре допомагають налаштуватися на правильну хвилю. Різні професіонали, однаково успішні, не мають спільного секрету успіху, в кожного своя чарівна паличка, тобто голова. Обожнюю спікерів-практиків з реальними життєвими кейсами, які у світі високої конкуренції все ж діляться досвідом і мотивують інших на успіх.

Аудиторія на MarketLab 2016

Буває відчуваєш себе маленькою рибкою у великому океані маркетингу, і здається, що втонеш у гігабайтах реклами та інфи про неї. Проте MarketLab2016 допоміг мені структурувати думки у блоки, сформувати певну систему та трішки вирости, звісно ще не до справжньої акули маркетингу, але до дельфіна точно :)

Вихідні на MarketLab — це нові знайомства, практичні навички та розширення кругозору! Так що пішла я впроваджувати інсайти в своїй роботі, адже лише власні дії і практика дають результат.

P. S. Оточуйте себе лише найкращим: людьми, емоціями і думками. Вчіть англійську і усміхайтеся :)