Odesa + iLogos + Unity = GetIT!

Odesa + Unity = GetIT!

Привіт. А знаєте, що було на цих вихідних в Одесі? («Кто сказал море? Кто этот рядовой шутник?»). Всі, хто хоч трішки цікавиться геймдевом, або ж іноді заходить на сайт Unity, знають — 15-го серпня компанія iLogos вп’яте організувала GetIT, одну з наймасштабніших конференцій літа, що стосується геймдеву.

Odesa + Unity = GetIT!

Отже, все дійство відбувалось в готелі «Чорне Море» (для фанатів футболу більше відомим буде центральний стадіон «Чорноморець»). Після проходження фейсконтролю, отримавши вказівки від охоронця, ми потрапили на другий поверх, де, власне, й проходив шабаш. Одразу було помітно, хто є місцевим та посміхається, а хто провів всю ніч в дорозі і намагається доспати кожного разу, як прикриває очі :)

Odesa + Unity = GetIT!

Після кількох кварт кави частинка компанії stfalcon.com в особі вашого покірного слуги та Бевзи Антона вирушила на відкриття конференції. Тут ми почули звернення від David Helgason, якого організатори конференції обіцяли привезти наступного разу особисто, та познайомились з силою Unity Crew та Славою, лише згадка про якого здатна вимкнути електрику на 10 хвилин.

Odesa + Unity = GetIT!

Після відкриття на учасників очікувало 2 потоки, кожен зі своїм зірковим складом. Ми ж вирішили, що General та те, як просувати, рекламувати та продавати ігри дуже цікаво, проте для того спочатку їх треба зробити. Відтак, гілка Unity саме для нас.

Першим же доповідачем був Andy Touch, Unity-євангеліст, який розповідав спочатку про «LIGHTING AND VISUALS», а після перерви була не менш цікава доповідь «CLOUD BUILD AND ANALYTICS» від Josh Naylor, який просто зарядив позитивом, ділячись досвідом по роботі зі звуком.

Odesa + Unity = GetIT!

Odesa + Unity = GetIT!

Зовсім непомітно настав час обіду, і всі учасники згадували справді теплими словами організаторів, які зібрали такий потужний склад доповідачів, подбали про всі деталі стосовно організації заходу та надали знижку всім володарям бейджу GetIT. Набивши шлунки, ми кинулися за новою порцією їжі, цього разу для мозку. А в аудиторіях на нас вже чекали два Олексії, готові ділитись інформацією. Перша тема Олексія Воробйова «СОЗДАНИЕ КОРОТКОМЕТРАЖНОГО МУЛЬТФИЛЬМА В РАМКАХ РЕКЛАМЫ ИГРОВОГО ПРОДУКТА» звучала на гілці General. В той ж час на Unity-гілці Олексій Фінкільштейн демонстрував переваги їх продукту GAF, що дозволяє експортувати анімації з Flash в Unity.

Odesa + Unity = GetIT!

Після того на сцену вийшов Юрій Караджов, і ми зрозуміли, що ще багаааато чого не знаємо про сам редактор та його кастомізацію.

Перед черговим кава-брейком ми зустріли нашого знайомого Josh Naylor, з яким поговорили про віртуальну реальність та куди то все прямує.

Далі, все таки зібравшись з силами та духом, вирішили відвідати своїх сусідів, гілку General, де Андрій Скочок зі студії 101XP розповів, як збільшити шанси на те, щоб видавець тебе помітив. Після доповіді ми були в числі тих людей, що не давали йому спокою і намагались вихопити все можливе, що може бути нам корисним :)

Odesa + Unity = GetIT!

Коли спільнота нарешті відпустила представника 101XP, ми почули останню на той день доповідь, в якій Овчаренко Євгеній ділився досвідом створення десятків, сотень, навіть тисяч ігрових персонажів на карті.

Odesa + Unity = GetIT!

На цьому завершилась офіційна частина. Організатори прийнялися потішати розробників. Було 3 офіційних подарунки, серед яких були поїздка на DevGamm, ліцензія Unity Pro та подорож в Tel Aviv на ігрову конференцію. Окрім цих призів, не очікувано було презентовано приз глядацьких симпатій, який виграли брутальні бородаті хлопці з грою про маленьких принцес на скейті ^___^

Отож, призери: https://goblinsandgrottos.com/, https://www.sketch-tales.com/, Kubiko і https://play.google.com/apps/testing/com.kelpie.angel.

Odesa + Unity = GetIT!

І нарешті почалось афтепаті, де вже в більш неформальній атмосфері розробники ловили доповідачів, а ті, в свою чергу, після кількох келихів вина бігли відпочивати на пляж, що був поруч. Та хіба можна їх винити? :)

Odesa + Unity = GetIT!

Це був важкий, насичений день, сповнений вражень, знань та знайомств. Закінчити його, занурившись в майже гаряче нічне море — що може бути краще?

Тому до нових зустрічей!

P.S. Окрема подяка всім тим, хто намагався нам допомогти з житлом в Одесі, зокрема, QATestLab — чуваки, ви наші рятівники :)