Відео доповідей Code'n'Coffee #14

Відео доповідей Code'n'Coffee #14

30 квітня мав місце Code'n'Coffee #14, присвячений гейм-розробці. Це був перший тематичний івент, корисний для мобільних розробників, а також цікавий для тих, хто ще не визначився з напрямком програмування. Ті, хто до нас завітав, слухали та вчились у трьох вправних гейм-девів та просто чарівних хлопців — Андрія Шпака, Олександра Ткаченка та Сергія Катрича, які поділились деякими технічними особливостями, основами комп'ютерної графіки та методами просування готових ігор.

«Візуальні ефекти на Unity3d»

Андрій Шпак розповів, як можна вигідно вирізнити створену гру на фоні інших за допомогою незвичних графічних ефектів. Доповідь Андрія роз’яснила, що таке шейдери та як, використовуючи їх, зробити гру унікальною з точки зору графіки, а також досягти ефектної картинки, не витрачаючись додатково на художників.

«Нестандартні рішення проблем в побудові ігор»

Олександр Ткаченко підняв одне з найактуальніших питань для мобільних розробників — оптимізація гри. Він поділився деякими елегантними рішеннями з власного досвіду, які суттєво вплинули на кількість необхідних для гри ресурсів, та показав, що можна робити конкурентні проекти на старіших версіях Unity і які переваги це дає.

«Не кодом єдиним, або як ми навчились вірно оцінювати власні сили»

На відміну від попередніх доповідачів, від Сергія Катрича ми почули про проблеми, з якими програмісти зіштовхуються по завершенню стадії розробки. Корисні поради для інді-розробників і невеликих студій, та як отримати максимальний результат після релізу без значного бюджету на маркетинг та просування ігор.